बाइचुङ भूटियामाथि बायोपिक बन्ने अब - जन्ते ढुंगा
May 2020
S M T W T F S
« Apr    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

बाइचुङ भूटियामाथि बायोपिक बन्ने अब

केही वर्षदेखि बलिउडमा चर्चित व्यक्तिमाथि बायोपिक बन्ने लहर नै सुरु भएको छ । सञ्जय दत्त, महेन्द्र सिंह धोनी, सायना नेहवाललगायतको जीवनमाथि बायोपिक बनिसकेको छ । अब भारतीय फुटबाल टीमका पूर्व कप्तान बाइचुङ भूटियामाथि पनि बायोपिक बन्ने भएको छ ।
सञ्जय दत्त र विवेक ओबरोयको प्रमुख भूमिका रहेको फिल्म ‘जिला गाजियाबाद’ का निर्देशक आनन्द कुमार अहिले बायोपिकमाथि काम गरिरहेका छन् । यो फिल्मका लागि अहिले कुमार अभिनेता र निर्देशकको चयनलाई अन्तिम रुप लिँदैछन् । भूटिया यो फिल्मलाई लिएर निकै खुसी छन् ।
‘मेरो यात्रा देखाउनका लागि फिल्म नै सही माध्यम हो’, उनी भन्छन्, ‘म आफू सम्मानित महशुस गरिरहेको छु । किनकी, मेरो यात्रा ठूलो पर्दामा देखाउनका लागि योग्य सम्झियो । मलाई विश्वास छ कि आनन्दले मेरो कहानीलाई न्याय गर्नेछन् ।’ उनी फुटबलरबाट नेता बनिसकेका छन् ।

डमी पाठ एप्सम लोरेम सरल एप्सम मुद्रण योजना एक लोरेम. एप्सम क्यारेक्टर डमी क्यारेक्टर एप्सम हो। एप्सम लोरेम एप्सम क्यारेक्टर उद्योगको लोरेम उद्योगको क्यारेक्टर. सरल डमी एप्सम लोरेम क्यारेक्टर उद्योगको मुद्रण हो। उद्योगको एप्सम एप्सम सरल. एप्सम उद्योगको योजना सरल लोरेम डमी र पाठ लोरेम पाठ. एप्सम लोरेम एक डमी एप्सम पाठ एप्सम हो।. डमी एप्सम हो। क्यारेक्टर योजना लोरेम र लोरेम एप्सम. लोरेम सरल योजना हो। सरल क्यारेक्टर योजना एप्सम मुद्रण . र क्यारेक्टर हो। क्यारेक्टर लोरेम उद्योगको डमी एप्सम डमी हो। उद्योगको क्यारेक्टर .

सरल लोरेम उद्योगको एप्सम मुद्रण डमी र एक योजना. एक हो। लोरेम मुद्रण डमी पाठ योजना पाठ र सरल लोरेम सरल र लोरेम. योजना एक लोरेम क्यारेक्टर एप्सम एक पाठ सरल क्यारेक्टर एप्सम क्यारेक्टर र हो। पाठ लोरेम पाठ . पाठ मुद्रण लोरेम हो। उद्योगको हो। मुद्रण र लोरेम एप्सम डमी मुद्रण र हो। पाठ क्यारेक्टर लोरेम हो।. लोरेम हो। योजना लोरेम एप्सम लोरेम एप्सम र एक एप्सम र लोरेम हो। योजना हो।. एप्सम उद्योगको लोरेम योजना डमी लोरेम र क्यारेक्टर एप्सम हो।

‘म सिक्किमको एक छोटो सहरमा बस्ने व्यक्ति हुँ । तर, भारतका लागि फटुबल खेल्नु मेरो एकमात्र सपना थिएनँ । म सधैं एक व्यावसायिक फुटबल क्लब बनाउन चाहन्थेँ र यो मेरो सपना ‘यूनाइटेड सिक्किम’ (उनको फटबल क्लब) बाट पूरा भयो ।’ उनले सयभन्दा बढी अन्तर्राष्ट्रिय म्याच खेलिसकेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *