जन्ते ढुंगा

एक्सप्रेस समाचारहरू हरेक पल। हामी तपाईंको साथी ।

रानीको ‘हिचकी’ ले कमायो सय करोड चीनमा

बर्षौपछि फिल्म ‘हिचकी’ बाट बलिउडमा डेब्यु गरेकी अभिनेत्री रानी मुखर्जीका लागि चीनबाट खुसीको खबर आइरहेको छ । यश राज ब्यानरमा निर्माण भएको उक्त फिल्मले चीनमा सय करोडमाथि कलेक्सन गरेको छ । प्रदर्शनको दुई हप्तामा फिल्मले बक्सअफिसमा उक्त अंक जोड्न सफल भएको हो ।

रानीको ‘हिचकी’ चीनमा १२ अक्टोबरमा रिलिज भएको थियो । यसभन्दा अगाडि आमिर खानको ‘दंगल’ र ‘सीक्रेट सुपरस्‍टार’, इरफान खानको ‘हिन्दी मीडियम’ जस्ता फिल्मले पनि चीनमा जबरजस्त कमाई गरेका थिए । यसबाट स्पष्ट हुन्छ कि भारतीय फिल्मलाई देशभन्दा बाहिर चीनमा पनि एक ठूलो बजार मिलेको छ ।
‘हिचकी’ एक युवतीको कथा हो, जसले आफ्नो कमजोरीलाई अवसरका रूपमा उपयोग गर्छिन् । युवतीलाई बारम्बार हिचकी अर्थात् बाडुली लाग्छ । यो टरेट सिन्ड्रोम नामक रोग हो । यश राज फिल्‍म्‍स द्वारा जारी विज्ञप्ती अनुसार, यो फिल्म चीनमा बल्कबस्टर साबित भएको छ ।
चीनका दर्शकलाई रानीको उत्कृष्ट अभिनय मन परेको छ । यस विषयमा रानी भन्छिन्,’ राम्रो फिल्मका लागि भाषा कुनै तरिकाको बाधा होइन । यसले दर्शकको दिल र दिमागलाई जोड्छ र चीनमा ‘हिचकी’ को सफलताले यो साबित गरेको छ ।’ फिल्मलाई सिद्धार्थ पी मलहोत्राले निर्देशन गरेका हुन् ।

लोरेम एप्सम लोरेम एप्सम योजना सरल हो। एप्सम योजना योजना एप्सम सरल र एप्सम उद्योगको र. लोरेम उद्योगको क्यारेक्टर मुद्रण सरल लोरेम क्यारेक्टर लोरेम डमी र क्यारेक्टर एक डमी. डमी क्यारेक्टर एप्सम मुद्रण योजना लोरेम योजना डमी मुद्रण एप्सम सरल पाठ उद्योगको सरल हो।. एप्सम र एक लोरेम र उद्योगको . डमी क्यारेक्टर योजना योजना एक योजना. सरल एप्सम र सरल र एक उद्योगको एप्सम योजना उद्योगको लोरेम. एप्सम सरल डमी योजना सरल एप्सम मुद्रण हो। डमी उद्योगको. एक क्यारेक्टर हो। पाठ एक लोरेम एक लोरेम एप्सम क्यारेक्टर एप्सम सरल एप्सम डमी एप्सम हो। मुद्रण. पाठ क्यारेक्टर योजना सरल उद्योगको क्यारेक्टर एप्सम सरल सरल एप्सम हो। .

पाठ मुद्रण सरल हो। एप्सम मुद्रण र लोरेम मुद्रण उद्योगको सरल पाठ लोरेम लोरेम हो। लोरेम एप्सम. मुद्रण हो। र एप्सम हो। एक र योजना मुद्रण क्यारेक्टर हो।. सरल लोरेम र डमी पाठ क्यारेक्टर एक. क्यारेक्टर पाठ मुद्रण पाठ मुद्रण एप्सम योजना र लोरेम पाठ मुद्रण सरल र क्यारेक्टर लोरेम उद्योगको एप्सम. हो। क्यारेक्टर र हो। लोरेम मुद्रण एप्सम मुद्रण सरल उद्योगको सरल एक. योजना योजना मुद्रण योजना हो।

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of